ВИХОВНА ПРОБЛЕМА ШКОЛИ
"ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТНО-СПРОМОЖНОЇ ТА ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ, ЯКА ЗДАТНА ДО САМОРЕАЛІЗАЦІЇЇ ТА САМОВДОСКОНАЛЕННЯ"

ЗАВДАННЯ НА  2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК:

-Постійно брати участь у роботі школи передового, перспективного і новаторського педагогічного досвіду.
- Стежити за новинками в педагогічній літературі, вивчати і впроваджувати в своїй роботі досвід колег.
- Приділяти більшу увагу проблемам молодих класних керівників, їх адаптації до шкільного життя.
- Посилити індивідуальну роботу з дітьми, схильними до правопорушень.
- Приділити особливу увагу організації роботи з обдарованими дітьми.
- Працювати над створенням оптимальних умов для розвитку обдарованих дітей, забезпечення їх самореалізації.
- Спрямувати роботу класного керівника для формування спільної програми дій школи і сім'ї у становленні юної особистості.
- Залучити батьків до активної участі в організації і проведенні позакласних заходів.
- Виховувати інтерес до вивчення рідного краю, почуття патріотизму.
- Працювати над вдосконаленням та розвитком системи учнівського самоврядування.
- Формувати життєтворчу юну особистість шляхом впровадження основних принципів особистісно- орієнтованої освіти.