Вчителів фізико-математичних наук

СКЛАД КОМІСІЇ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК ЯКУШИНЕЦЬКОГО ОСВІТНЬОГО ОКРУГУ

Голова комісії: Дем’янюк Лариса Миколаївна – вчитель математики та інформатики Якушинецького ліцею

Секретар: Стафієвська Лілія Василівна - вчитель фізики та інформатики Якушинецького ліцею

Члени комісії:

Мазурик Любов Іванівна -  вчитель математики  Якушинецького ліцею

Бондерман Марко Якович - вчитель математики Якушинецького ліцею

Чистякова  Ніна Миколаївна -  вчитель фізики Якушинецького ліцею

Осіпчук Наталія Віталіївна -  вчитель математики Якушинецького ліцею

Мартинюк Людмила Володимирівна вчитель математики та фізики Зарванецької ЗОШ І-ІІ ступенів

Довгань Володимир Васильович - вчитель математики Зарванецької ЗОШ І-ІІ ступенів

План роботи

методичної комісії фізико-математичних наук

на  2020  навчальний рік

(січень-червень)

ЗАСІДАННЯ № 1  (січень)

1

Про розподіл обов’язків між членами МК вчителів фізико-математичних наук

2

Про мету змісту завдань та основні напрями роботи МК щодо реалізації методичної теми школи.

2.1 Про вибір та затвердження теми методичної комісії.

2.2 Про особливості роботи МК над науково-методичною темою.

3

Про теоретичні основи та особливості організації навчання з використанням ІКТ для забезпечення сприятливих умов для розвитку життєвих компетентностей учнів.

4

Про впровадження елементів НУШ в старшій школі.

5

Про складання плану заходів щодо покращення якості навченості здобувачів освіти та підготовки до ЗНО-2020.

6

Про підсумки участі учнів школи у І та ІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з предметів фізико -математичних наук.

7

Про сучасні вимоги та форми роботи в організації самоосвіти вчителів

8

Про обговорення календарно-тематичного планування на ІІ семестр 2019-2020 навчального року.

9

Про обговорення та погодження плану роботи методичної комісії вчителів фізико-математичних наук

ЗАСІДАННЯ № 2 (березень)

1

Звіт вчителів, які атестуються у 2019-2020 навчальному році.

Вчителі, що атестуються

2

Про опрацювання нормативних документів, які регламентують проведення ДПА та ЗНО у  2020 році

3

Про обговорення  та погодження матеріалів ДПА. Вимоги до оформлення звітної документації.

4

Аукціон «Використання інноваційних технологій,  педагогічних ідей, знахідок на уроках фізико-математичного напрямку»

5

Про формування в учнів предметних компетенцій шляхом використання іноваційних педагогічних технологій на уроках.

Мазурик Л.І.

ЗАСІДАННЯ № 3 (червень)

1

Діагностичне анкетуваня «Пропозиції щодо плану роботи МК фізико-математичних наук на 2020-2021 н.р.»

Дем’янюк Л.М.

2

Про висунення пропозицій щодо вивчення досвіду роботи  у 2020-2021 н.р. за наслідками взаємовідвідування уроків у 2019-2020 н.р.

3

Про результати  адміністративних контрольних робіт з предметів вчителів МК  фізико-математичних наук  за ІІ семестр 2019-2020 н.р.