Вчителів мистецтвознавчих наук та технологій

Склад методичної комісії мистецтвознавчих наук та технологій

Якушинецького освітнього округу

Голова комісії: Мазніцька Оксана Валеріївна - учитель мистецтва  Якушинецький ліцей

Секретар: Шелінг Ніна Олександрівна - учитель технологій Якушинецький ліцей

Члени комісії:

Довгань Маргарита Володимирівна -учитель музичного та образотворчого мистецтв Зарванецька ЗОШ І-ІІ ступенів

Башілова Тетяна Олегівна -учитель образотворчого мистецтва Якушинецький ліцей

План роботи

методичної комісії мистецтвознавчих дисциплін та технологій

на  2020  навчальний рік

(січень-червень)

І засідання

1

Про розподіл обов’язків між членами МК вчителів мистецтвознавчих дисциплін і технологій

2

Про мету змісту завдань та основні напрями роботи МК щодо реалізації методичної теми школи.

2.1 Про вибір та затвердження теми методичної комісії.

2.2 Про особливості роботи МК над науково-методичною темою.

ІІ засідання

1

Методична студія: « Мистецтво у Новій українській школі» (обговорення обласного науково-методичного семінару, який проводила авторка підручника «Мистецтво»
1-4 клас, Гайдамака О.В.

2

«Як зробити цікавими дистанційні  уроки музичного мистецтва та образотворчого мистецтва»   Майстер-клас

Довгань М.В.

3

Доповідь на тему:  «Трудове навчання і проектно – технологічна діяльність. Від допитливості до творчості»»

Шелінг Н.О.

4

Доповідь на тему: Графіка. Засоби виразності графіки. Вплив освітлення та виявлення об`єму форми»

Башілова Т.О.

ІІІ засідання

1.

Обговорення проведення районного та обласного конкурсу «Зіркова мрія 2020» та «Проліски надії 2020». «Що вдалось , що ні»- круглий стіл

Довгань М.В.

2

Звіт про виконану роботу МК мистецтвознавчих дисциплін і технологій за 2020 рік. Пропозиції щодо покращення роботи МК на 2020-2021 р.

2

Діагностичне анкетуваня щодо майбутнього  плану роботи МК мистецькознавчих дисциплін та технологій у 2020-2021 р.