Для учнів

Аргументи для читання:

Діти, які читають, набувають своєрідні ідеї, можуть подолати труднощі, у них краще розвинута память, краще оцінюють оточуючий світ, вони не замкнені, здібні визначити чого бажають, і відстоюють свою точку зору.

Той, хто бажає прямувати в ногу з часом, із технічним прогресом та ппросуватися по службі, не може обійтися без безперервного професійного читання.

Грамотний читач знає безліч шляхів одержання інформації, що допомагає йому брати участь у суспільному житі, допомагає відрізняти суттєве від незначного.

Той, хто читає, краще розуміється на телепередачах та бере користь із них.

Читання- не тільки активне й творче використання вільного часу. Під час читання зявляються заняття, хобі.

Читач порівнює власні життєві спостереження з викладеними в книгах, збагачує свій життєвий досвід, уникаючи помилок.

Використання різноманітних інформаційних джерел допомагає людині критично оцінювати ситуацію, формувати власну позицію.

Вміння читати- це невідємна частина культури, адже воно вчить мислити, передавати знання та розвивати уявлення.

Подружитися з книгою, розібратися у величезному книжковому океані,витягти з нього справжні літературні перлини допомагають кожному читачеві співробітники бібліотеки.

Читання є необхідною умовою розвитку сучасного суспільства.