Як оформити читацький щоденник

ЯК ОФОРМИТИ ЧИТАЦЬКИЙ ЩОДЕННИК

Починаючи з першого класу , дітям задається певний список книг , які потрібно прочитати до початку навчального року. Щоденникові записи істотно допоможуть школяру згадати книгу. У читацькому щоденнику буде досить просто знайти необхідну інформацію про задані творах. Підготувати читацький щоденник легко , головне - докласти трохи старання і терпіння.

1
Для початку потрібно визначитися з оформленням читацького щоденника . Легше всього за основу взяти простий зошит у клітинку. На титульній сторінці потрібно написати: «Читацький щоденник » , ім'я та прізвище автора , клас . Також дитина може оформити обкладинку на свій розсуд.

2
На наступній сторінці підготуйте зміст читацького щоденника , в якому будуть перераховані всі книжки , які за літо прочитала дитина. Для максимального комфорту пронумеруйте сторінки.

3
При написанні інформації про прочитану книгу , ви можете дотримуватися наступного порядку:
• Спершу напишіть назву твору , Прізвище І.П. автора. Крім того ви можете вказати біографію автора.
• Далі необхідно перерахувати основних героїв книги , дати їм коротку характеристику.
• Наступним пунктом йде виклад сюжету (наприклад , де і коли відбуваються події , в чому полягає конфлікт , коли він вирішується і т.д.)
• Потім опишіть один з вподобаних епізодів у книзі .
• У висновку ви можете вказати додаткову інформацію про книгу ( знайдену учнем в інших джерелах) , « літературний багаж » ( які інші твори цього автора вже читав учень ) , написати загальні особисті враження про книгу.